tel. (48)(44) 6461411 biuro@studioatut.pl

O naszej firmie


W Studio "ATUT" tworzymy meble kierując się zarówno uwarunkowaniem praktycznym jak i estetycznym. Dzięki umiejętności sprawnego łączenia obu względów z zachowaniem założonego budżetu udaje nam się zawsze uzyskać obopólną satysfakcję.

Czerpiemy z tego, co najlepsze w danym stylu uwzględniając jednocześnie indywidualne potrzeby klienta i najlepsze na dany moment rozwiązania technologiczne. Dbamy o optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni, ułatwienie wykonywania codziennych czynności oraz zapewnienie wyjątkowych doznań estetycznych.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i procesów obróbki gwarantuje, że wspominane wyżej wartości będą towarzyszyć Państwu przez długie lata.

Istniejemy na rynku od wielu lat świadcząc usługi dla klientów indywidualnych i komercyjnych z terenu całej Polski. Nasze kwalifikacje pozwalają nam na podejmowanie różnorodnych wyzwań na tak obszernym rynku. Z drugiej strony, każde zlecenie jest motorem naszego rozwoju. To dla Państwa dobra stale inwestujemy w wiedzę i technologie.

Nasz zespół to ludzie całkowicie poświęceni pasji tworzenia rzeczy w istotny sposób poprawiających jakość życia. Prowadzimy klienta przez cały etap realizacji zamówienia, zapewniamy kompleksową obsługę i wszelką niezbędną pomoc w osiągnięciu wspólnego sukcesu:

  • doradzamy
  • projektujemy
  • wykonujemy
  • montujemy meble u Klienta

Wyposażamy całe mieszkania i firmy w zestawy kuchenne i łazienkowe, szafy wnękowe, meble biurowe i sklepowe. Posiadamy w ofercie także komody, regały i inne meble wraz z wyposażeniem.

Szczegółowe informacje odnośnie naszych możliwości uzyskają Państwo w siedzibie firmy w Piotrkowie Trybunalskim lub u projektanta w Warszawie. Zapraszamy również na stronę OFERTA oraz do GALERII.

Przede wszystkim jednak, zapraszamy do współpracy.

Zespół Studio "ATUT"

obrazek do firmy